Mimarlık Fakültesi
Fakülte Kurulu Üyeleri
FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ

NO

ADI VE SOYADI

GÖREVİ

BAŞLAMA TARİHİ

BİTİŞ TARİHİ

1

Prof. Dr. Talip GÜL

Başkan

 

 

2

Prof. Dr. Işıl AYDIN

Üye

13.12.2016

13.12.2019

3

Prof. Dr. Mine BARAN

Üye

22.05.2019

22.05.2022

4

Prof. Dr. F. Demet AYKAL

Üye

22.05.2019

22.05.2022

5

Doç. Dr. D. Türkan KEJANLI

Mim. Böl. Bşk.

23.09.2017

23.09.2020

6

Doç. Dr. Neslihan DALKILIÇ

Mim. Böl. Öğr. Üyesi

13.06.2017

13.06.2020

7

Doç. Dr. İclal ALUÇLU

Mim. Böl. Öğr. Üyesi

22.05.2019

22.05.2022

8

Dr. Öğr. Üyesi Gülin PAYASLIOĞLU

Seçilmiş Üye

22.05.2019

22.05.2022

Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.