Mimarlık Fakültesi
Fakülte Yönetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri

FAKÜLTE YÖNETİM VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

NO

ADI VE SOYADI

GÖREVİ

BAŞLAMA TARİHİ

BİTİŞ TARİHİ

1

Prof. Dr. Talip GÜL

Başkan

 

 

2

Prof. Dr. Işıl AYDIN

Üye

13.12.2016

13.12.2019

3

Prof. Dr. Mine BARAN

Üye

24.05.2019

24..05.2022

4

Prof. Dr. F. Demet AYKAL

Üye

24.05.2019

24.05.2022

5

Doç. Dr. D. Türkan KEJANLI

Mim. Böl. Bşk.

24.05.2019

24.05.2022

6

Doç. Dr. Havva ÖZYILMAZ

Mim. Böl. Öğr. Üyesi

24.05.2019

24.05.2022

8

Dr. Öğr. Üyesi Derya ÇAKIR AYDIN

Seçilmiş Üye

24.05.2019

24.05.2022


NO

ADI VE SOYADI

GÖREVİ

BAŞLAMA TARİHİ

BİTİŞ TARİHİ

1

Prof. Dr. Mine BARAN

Senatoya Seçilmiş Üye

13.12.2016

13.12.2019


Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.