Hukuk Fakültesi
Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

ADI-SOYADI

GÖREVİ

BAŞLAMA - B İ T İ Ş

Prof.Dr.Handan YOKUŞ SEVÜK

Dekan

 

Prof.Dr.Fazıl Hüsnü ERDEM

Üye

05.02.2019 - 05.02.2022

Prof.Dr.Hasan TANRIVERDİ

Üye

04.11.2016 - 04.11.2019

Prof.Dr.Gürsel KAPLAN

Üye

21.11.2017 - 21.11.2020

Doç.Dr.Tahir MURATOĞLU

Üye

09.11.2018 - 09.11.2021

Doç.Dr.Ali AYLİ

Üye

17.10.2016 - 17.10.2019

Dr.Öğr.Üyesi Neşe BARAN ÇELİK

Üye

02.05.2018 - 02.05.2021

Fak.Sekreteri Nazime YÜCESOY

Raportör

 

Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.